www.sanat.ir/7040

چاپ نقش الماس کاسپین

تولید کننده محصولات چاپی عمومی و ویزیت

معرفی چاپ نقش الماس کاسپین:
مجتمع چاپ نقش الماس هم اکنون به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده محصولات چاپی عمومی و ویزیت در ایران، چون نگینی در صحنه صنعت چاپ ایران می درخشد. این شرکت با سابقه 16 ساله خود هم اکنون توانسته است با به کارگیری ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی روز جهان پاسخگوی جمع کثیری از مشتریان داخل کشور در زمینه خدمات چاپ و پس از چاپ باشد. با توجه به نیاز مبرم کشور به فیلم های حر... بیشتر

معرفی چاپ نقش الماس کاسپین

  • چاپ نقش الماس کاسپین
  • تلفن: 02133115016
  • آدرس: قزوین، شهرک صنعتی کاسپین، کاسپین یک، بلوار میر عماد

مجتمع چاپ نقش الماس هم اکنون به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده محصولات چاپی عمومی و ویزیت در ایران، چون نگینی در صحنه صنعت چاپ ایران می درخشد. این شرکت با سابقه 16 ساله خود هم اکنون توانسته است با به کارگیری ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی روز جهان پاسخگوی جمع کثیری از مشتریان داخل کشور در زمینه خدمات چاپ و پس از چاپ باشد.

با توجه به نیاز مبرم کشور به فیلم های حرارتی BOPP و BOPET که کاربرد گسترده ای در صنعت چاپ و بسته بندی داشته، و نیز توجه به این نکته که حدود 50 درصد فیلم حرارتی BOPET 125 mic و 25 درصد از فیلم های BOPP کشور توسط خود مجتمع به مصرف می رسد، مجتمع پس از تحقیقات گسترده و دریافت اطلاعات از کشورهای اروپایی و آسیایی، تصمیم به احداث و راه اندازی خط تولید این محصولات برای اولین بار در ایران گرفت.

این واحد هم اکنون قادر به تولید سالانه 6000 تن فیلم BOPP از ضخامت 18 الی 40 میکرون و 7000 تن فیلم BEOPET از ضخامت 75 الی 150 میکرون می باشد.

لازم به ذکر است که در فازهای بعدی، محصولات سلفون متالایز، سلفون طرح دار و سلفون مخملی نیز به محصولات اضافه خواهد شد.

مدیران توانمند این مجموعه در نظر دارند محصولی با کیفیت جهانی، مطابق با استانداردهای روز کیفی تولید کرده و محصولی ایرانی را برای بازارهای جهانی عرضه نمایند.

مزایای احداث واحد نقش الماس کاسپین
ایجاد فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم برای بیش از 100نفر
بی نیازی کشور از واردات این محصول و در نتیجه صرفه جویی در خروج ارز از کشور
درآمد ارزی برای کشور
رونق بازار های داخلی و صنایع مصرف کننده فیلم های حرارتی
مدیران توانمند این مجموعه همواره با اعتقاد بر چهار اصل مدیریتی کیفیت، بهره وری، نوآوری و توسعه و با بهره گیری از پرسنل مجرب، تاکنون مفتخر به دریافت گواهی نامه های استاندارد کیفیت از مراجع ذی صلاح شده و خواهان تولید محصولاتی دوستدار محیط زیست هستند. امید است بتوانیم جلب رضایت مصرف کنندگان عزیز را کسب کرده و با همیاری ایشان قدمی کوچک در راستای اعتلای نام بلند کشور عزیزمان برداریم.