www.sanat.ir/7064

شرکت پلی استیل

تولید انواع ظروف و سینک های ظرفشویی

معرفی شرکت پلی استیل:
تاریخچه شرکت پلی استیل شرکت پلی استیل با بیش از 50 سال افتخار در شهر تبربز تاسیس گردیده است. موضوع فعالیت این شرکت تولید انواع ظروف و سینک های ظرفشویی میباشد. در سال 1372 شرکت پلی استیل توسط آقای سید محمدرضا سیدصالحی زاده خریداری شده و 100 درصد سهام آن به سهام داران جدید منتقل گردید. درسال 1374 شرکت پلی استیل با تاسیس دفتر بازرگانی خود در تهران و ایجاد انبار فروش، گ... بیشتر

معرفی شرکت پلی استیل

  • شرکت پلی استیل
  • تلفن: 02177300000
  • آدرس: استان تهران، تهران، منطقه ۴، حکیمیه، خیابان سازمان آب، نبش کوچه پژم، پلاک 115، خیابان سازمان اب،

تاریخچه شرکت پلی استیل
شرکت پلی استیل با بیش از 50 سال افتخار در شهر تبربز تاسیس گردیده است. موضوع فعالیت این شرکت تولید انواع ظروف و سینک های ظرفشویی میباشد. در سال 1372 شرکت پلی استیل توسط آقای سید محمدرضا سیدصالحی زاده خریداری شده و 100 درصد سهام آن به سهام داران جدید منتقل گردید. درسال 1374 شرکت پلی استیل با تاسیس دفتر بازرگانی خود در تهران و ایجاد انبار فروش، گامی در جهت توسعه بازارهای تجاری خود برداشت. همچنین در این سال پروانه بهره برداری با ظرفیت 360000 عدد سینک در سال اخذ گشت. کیفیت بالا، خلاقیت، نوآوری و همچنین مشتری مداری زمینه صادرات محصولاتمان را به بیش از 35 کشور جهان امکانپذیر ساخت بطوریکه به عنوان واحد نمونه صادرات از سوی وزارت صنایع شناخته شده است. درسال 1376 لوح تقدیر به عنوان واحد نمونه صادرات از طرف وزارت صنایع به شرکت پلی استیل اهدا گردد. درسال 1377 سایت تولیدی واحد تهران احداث گردید.
محصولات ما از بهترین مواد خام اولیه و با پیشرفته ترین تجهیزات تولیدی همانند کشورهای پیشرفته ساخته می شود و تولید سینک سه لگنه برای اولین بار در خاورمیانه افتخاری دیگر برای ماست. شرکت پلی استیل با بهرهگیری از تکنولوژی مدرن آب بندی، اولین شرکت تولید کننده سینک ظرفشویی با نوار آب بندی PU است.
توسعه بخش ماشین کاری و خرید و راه اندازی ماشین آلات CNC در کنار واحد طراحی و مهندسی، شرکت را در ساخت قالب های مورد نیاز خود یاری نمود تا با ایجاد تنوع در مدل محصولات بالغ بر 350 مدل سینک فانتزی و نیمه فانتزی، معمولی و صنعتی بخش وسیع تری از مشتریان با سلایق و توقعات مختلف را پوشش دهد. در راستای اهداف توسعه ای شرکت، در سال 1384 در منطقه صنعتی خرمدشت واقع در 25 کیلومتری شرق تهران، واحدی برای تولید انواع سینک و اجاق گاز را اندازی شد.
همچنین ساخت قالب های پلاستیک قطعات سیفون و لوازم جانی سینک از دیگر اقدامات شرکت پلی استیل بوده است.
درسال 1385 در سایت خرمدشت تولید اجاق گازهای توکار و فردار آغاز گردید و این محصولات با استفاده از تامین کنندگان معتبر جهانی از جمله Schott و Sabaf در مدل های متنوع و با کیفیتی بسیار بالا تولید و به بازارر عرضه گردید. از دیگر افتخارات و عملکردهای شرکت پلی استیل می توان به موارد ذیل اشاره نمود: 1- دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صادرت از طرف وزارت صنایع2- دریافت نشان استاندارد ملی ایران برای تولید اجاق گازهای توکار و فردار 3- دریافت نشان استاندارد ملی ایران برای تولید سینک های ظرفشویی4- راه اندازی آزمایشگاه آکرودیته سینک های ظرفشویی برای اولین بار در ایران و دریافت گواهینامه فعالیت فوق از طرف سازمان استاندارد ایران 5- دریافت گواهینامه 2008-9001 ISO 6- دریافت گواهینامه 14001-2004 ISO 7- دریافت گواهینامه 18001-2007 OHSAS 9- مشارکت در تدوین استاندارد ملی 2551 ISIRI برای سینک های ظرفشویی 10- انتخاب به عنوان واحد نمونه کیفی در سال 89 از طرف اداره استاندارد آذربایجان غربی 10- انتخاب به عنوان واحد نمونه کیفی در سال90 از طرف اداره کل استاندارد تهران