www.sanat.ir/7541

هلچین

مواد غذایی

معرفی هلچین:
برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی در زنجان محمد فاطمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به استقبال مردم از نمایشگاه‌های دایر شده در سایت نمایشگاهی کاسپین زنجان اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه‌ها در این سایت بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده ادامه می‌یابد. وی نخستین نمایشگاه پیش روی برای برگزاری را نمایشگاه صنایع غذایی ( بسته‌بندی، خدمات، فروش محصولات) اعلام ... بیشتر

معرفی هلچین

  • هلچین
  • تلفن: 03537255576
  • آدرس: یزد، میدان همافر، ابتدای خیابان ایمان

برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی در زنجان

محمد فاطمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به استقبال مردم از نمایشگاه‌های دایر شده در سایت نمایشگاهی کاسپین زنجان اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه‌ها در این سایت بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده ادامه می‌یابد.

وی نخستین نمایشگاه پیش روی برای برگزاری را نمایشگاه صنایع غذایی ( بسته‌بندی، خدمات، فروش محصولات) اعلام و اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده این نمایشگاه به مدت هشت روز برگزار می‌شود.

سرپرست سایت نمایشگاهی کاسپین زنجان زمان آغاز نمایشگاه صنایع غذایی ( بسته‌بندی، خدمات، فروش محصولات) را ششم خرداد ماه اعلام و تصریح کرد: این نمایشگاه تا 13 خرداد ماه در محل سایت دایر خواهد بود.

فاطمی فضای عمومی پیش‌بینی شده برای نمایشگاه صنایع غذایی ( بسته‌بندی، خدمات، فروش محصولات) را 2 هزار و 300 متر مربع عنوان و تاکید کرد: یک‌هزار متر مربع از این فضا غرفه‌بندی می‌شود.

وی با بیان اینکه تعداد غرفه‌های پیش‌بینی شده برای نمایشگاه صنایع غذایی ( بسته‌بندی، خدمات، فروش محصولات) 40 غرفه است، ادامه داد: این غرفه‌ها با حضور تولیدکنندگانی از زنجان، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، قم، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و کردستان دایر می‌شوند.