www.sanat.ir/9707

آسین صنعت مهر (سهامی خاص)

تامین کننده تمام مقاطع فولادی و استنلس استیل

معرفی آسین صنعت مهر (سهامی خاص):
لازم به توضیح است که این مجموعه نسبت به تامین کلیه مقاطع فولادی و وارد کننده مقاطع استنلس استیل از چین و به عنوان تامین کننده اصلی در زمینه انواع ورق : آلیاژی خاص، فولادی، گالوانیزه، روغنی، رنگی و ...، انواع مقاطع طویل : تیرآهن، هاش، میلگرد، ناوادنی، قوطی، نبشی و ... و انواع لوله ها : فولادی و گالوانیزه، درز دار و بدون درز در گریدها و استانداردهای آب و گاز با ارائه ی ... بیشتر
ماهیت کسب و کار: شرکت سهامی خاص

معرفی آسین صنعت مهر (سهامی خاص)

  • آسین صنعت مهر (سهامی خاص)
  • ماهیت کسب و کار: شرکت سهامی خاص محدوده فعالیت: بین المللی
  • مدیریت: عارفه روستایی
  • تلفن: 02144778034
  • آدرس: دفتر فروش: میدان المپیک شهرک چشمه خیابان شبنم لاک 34

لازم به توضیح است که این مجموعه نسبت به تامین کلیه مقاطع فولادی و وارد کننده مقاطع استنلس استیل از چین و به عنوان تامین کننده اصلی در زمینه انواع ورق : آلیاژی خاص، فولادی، گالوانیزه، روغنی، رنگی و ...، انواع مقاطع طویل : تیرآهن، هاش، میلگرد، ناوادنی، قوطی، نبشی و ... و انواع لوله ها : فولادی و گالوانیزه، درز دار و بدون درز در گریدها و استانداردهای آب و گاز با ارائه ی فاکتور رسمی در ظرفیت های حداقلی و حداکثری اقدام نموده است. نظر به سابقه مدیران و توان تیم بازرگانی این مجموعه، با کلیه کارخانه های تولیدکننده مقاطع فولادی در ایران ارتباط برقرار شده و امکان بارگیری مستقیم کالاهای مصرفی از کارخانه های مورد نظر خریداران امکان پذیر می باشد تا در صورت نیاز به ارسال بار در سراسر کشور جهت کاهش هزینه های باربری از نزدیکترین کارخانه یا انبار، کالای مورد نظر تامین و تحویل خریدار گردد. خاطر نشان می دارد که این مجموعه در برخی از کارخانه ها در دوره های زمانی، صاحب مقاطع تولیدی بوده و این موضوع امکان ارائه قیمت رقابتی را ایجاد نموده است.
خاطرنشان می دارد که کلیه تعاملات تجاری شامل حضور در مناقصات، اعلام قیمت در استعلام بها، صدور فاکتورها، مکاتبات تجاری و خدمات بازرگانی از طریق شرکت آسین صنعت مهر صورت می پذیرد.
در آخر نیز اعلام می دارد که این مجموعه امکان ارائه خدمات جانبی شامل : برش کاری، خم کاری، رزوه کاری، سوراخ کاری، آبکاری، گالوانیزه گرم و سرد و ... را دارا می باشد.

با تشکر یکتا روستایی مدیر فروش و بازرگانی

شماره همراه: 09120799725 09052607404