www.sanat.ir/API.co

آرکا مبتکر

تولید کننده بازو وسط هیدرولیکی تراکتور

معرفی آرکا مبتکر:
شرکت آرکا مبتکر در سال 1395 به دنبال احساس نیاز صنایع کشور به روش اصولی مهندسی معکوس با هدف ارائه خدمتی نوین در صنعت تاسیس شد و توانست در این مدت کوتاه فعالیت های تخصصی خود را در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های بسته بندی پیشرفته در صنایع غذایی، انجام محاسبات و مهندسی معکوس چرخدنده های هیپوئیدی ، تحقیق و بررسی بر روی مقاومت به سایش چرخدنده های پلاستیکی و تحلیل نرم افزاری... بیشتر

معرفی آرکا مبتکر

  • آرکا مبتکر
  • مدیریت: آرکا مبتکر
  • تلفن: 04135514855
  • آدرس: چهارراه قطران- مجتمع تجاری اسبقی- ط اول- پلاک 7

شرکت آرکا مبتکر در سال 1395 به دنبال احساس نیاز صنایع کشور به روش اصولی مهندسی معکوس با هدف ارائه خدمتی نوین در صنعت تاسیس شد و توانست در این مدت کوتاه فعالیت های تخصصی خود را در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های بسته بندی پیشرفته در صنایع غذایی، انجام محاسبات و مهندسی معکوس چرخدنده های هیپوئیدی ، تحقیق و بررسی بر روی مقاومت به سایش چرخدنده های پلاستیکی و تحلیل نرم افزاری و اعمال شرایط بهینه بر روی قالب، طراحی و ساخت دستگاه های آزمایشگاهی برای دانشگاه تبریز و بسیاری از خدمات دیگر را به کارخانجات و صنعت گران ارائه نماید. ایجاد روابط صادقانه با مشتریان از دیگر موفقیت های این شرکت در طول مدت کوتاه فعالیت خود می باشد. خدا را شاکریم که توانسته ایم در برآوردن نیاز صنعتی و علمی کشور قدمی هر چند کوتاه برداریم و امیدواریم در انجام این امر مهم از هیچ امکانی غافل نشویم.
نگرش شرکت
این شرکت توجه به استاندارد های معتبر بین المللی از جمله ASTM، ASME، ISO و... را ملاک طراحی های خود قرار داده تا بتواند کیفیت محصولاتش را قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی قرار داده باشد. متخصصین این مجموعه به تحصیلات در مدارج عالی در دانشگاه های معتبر اکتفا ننموده و در دوران تحصیلات خود، دوره های آموزشی و کاربردی از سازمان ها و نهادهای مختلف از جمله سازمان فنی و حرفه ای، دوره های تست های غیر مخرب از شرکت بازرسان جوش ایران و... را همزمان گذرانده و در رزومه خود گواهی ثبت اختراع با تاییدیه سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و همچنین گواهی ثبت طرح صنعتی را دارند. اعتقاد ما بر این است که تلفیق علم و عمل راهگشای پیشرفت کشور خواهد بود.