www.sanat.ir/Iranmachinery

ایرماکو

ایرماکو-تولیدکننده و تامین کننده ماشین آلات صنایع غذایی

معرفی ایرماکو:
گروه صنعتی "ایرماکو" پس از سال ها فعالیت در زمینه بازرگانی و فروش ماشین آلات تولیدی صنایع غذایی و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و همکاری با شرکت های تولیدی مطرح و خوشنام در این زمینه ضمن بهره گیری از تجربیات موثر گذشته و اتکال به نیروی انسانی متخصص و متعهد خود اقدام به راه اندازی مجموعه ای از کارگاه های تولیدی مختلف در زمینه طراحی و تولید دستگاه های صنایع غذایی نموده است... بیشتر

معرفی ایرماکو

  • ایرماکو
  • تلفن: 02189773924
  • آدرس: تهران. صباشهر. شهرک صنعتی مصطفی خمینی. خ صنعت. صنعت 2

گروه صنعتی "ایرماکو" پس از سال ها فعالیت در زمینه بازرگانی و فروش ماشین آلات تولیدی صنایع غذایی و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و همکاری با شرکت های تولیدی مطرح و خوشنام در این زمینه ضمن بهره گیری از تجربیات موثر گذشته و اتکال به نیروی انسانی متخصص و متعهد خود اقدام به راه اندازی مجموعه ای از کارگاه های تولیدی مختلف در زمینه طراحی و تولید دستگاه های صنایع غذایی نموده است.
ایرماکو با شعار "آنچه شما بخواهید" اهدف خود را متمرکز بر تامین رضایت مشتری و ارتقای کیفی محصولات و بروز رسانی تکنولوژی تولید نموده است.
درین راستا امیدواریم‌ در زمینه تولید با تلاش صادقانه و کنترل کیفیت و بهبود مستمر فرایندهای های تولیدی و در زمینه فروش نیز با ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش و قیمت های رقابتی و نیز بکارگیری روش های نوین فروش، بتوانیم قدم های موثرتری در امر تولید و کارآفرینی میهن عزیزمان برداریم.