www.sanat.ir/faraz-compressor

فراز کمپرسور

انواع کمپرسور، درایرهای یخچالی و جذبی، فیلتر و واترسپراتور، مولد

معرفی فراز کمپرسور:
شرکت فرازکمپرسور به عنوان تخصصی ترین و بهترین شریک شما در ایران امکان انتخاب و خرید آنلاین را برای شرکت های تولیدی و صنعتی فراهم آورده است تا به راحتی ماشین آلات و تجهیزات تولید و آماده سازی هوای فشرده و همچنین قطعات یدکی و مصرفی مربوطه را سفارش ‌داده و آن را مطمئن دریافت ‌نمایند. شرکت فراز فعالیت خود را جهت رسیدن به دو هدف اصلی که ارائه خدمات آموزشی مهندسی و راه حل ... بیشتر

معرفی فراز کمپرسور

  • فراز کمپرسور
  • تلفن: 021-76250850
  • آدرس: تهران، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری 16، پلاک 138.1

شرکت فرازکمپرسور به عنوان تخصصی ترین و بهترین شریک شما در ایران امکان انتخاب و خرید آنلاین را برای شرکت های تولیدی و صنعتی فراهم آورده است تا به راحتی ماشین آلات و تجهیزات تولید و آماده سازی هوای فشرده و همچنین قطعات یدکی و مصرفی مربوطه را سفارش ‌داده و آن را مطمئن دریافت ‌نمایند.
شرکت فراز فعالیت خود را جهت رسیدن به دو هدف اصلی که ارائه خدمات آموزشی مهندسی و راه حل های تکنیکی بود، توسط آقای مهدی صفری یزد با عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، آغاز کرد.با علم به نقش حیاتی کمپرسورهای هوا در اکثر صنایع و همچنین برخی تجهیزات خاص، شرکت فراز تمرکز اصلی خود را بر روی کمپرسورهای هوا و ابزارهای دقیق اندازه گیری توسط یک واحد کارآمد و سازمان یافته مهندسی فروش، قرار داد.
... برای اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه نمایید
https://www.faraz-compressor.com/