www.sanat.ir/gashtasanat

گشتا صنعت مشهد

تولید دستگاه های بسته بندی، شرینک پک، تاری خزن و پرده هوا

معرفی گشتا صنعت مشهد:
گشتا صنعت مشهد در سال 1377 در راستای ارائه خدمات تخصصی در زمینه دستگاههای تاریخزن فعالیت خود را آغاز نمود. در سالهای بعد با ساخت دستگاه شرینک پک و واردات و توزیع دستگاههای مورد نیاز صنایع غذایی و بسته بندی کشور، فعالیت خود را گسترش داده و به طور مستمر در عرصه صنعت کشور فعال بوده است و سعی نموده گامی هر چند کوچک در جهت خدمت به صنعت کشور بردارد. گشتا صنعت مشهد سعی نمو... بیشتر

معرفی گشتا صنعت مشهد

  • گشتا صنعت مشهد
  • تلفن: 05136513720
  • آدرس: مشهد، بزرگراه آسیایی، آزادی 133 ، خیابان اول سمت راست، پلاک 27

گشتا صنعت مشهد در سال 1377 در راستای ارائه خدمات تخصصی در زمینه دستگاههای تاریخزن فعالیت خود را آغاز نمود.
در سالهای بعد با ساخت دستگاه شرینک پک و واردات و توزیع دستگاههای مورد نیاز صنایع غذایی و بسته بندی کشور، فعالیت خود را گسترش داده و به طور مستمر در عرصه صنعت کشور فعال بوده است و سعی نموده گامی هر چند کوچک در جهت خدمت به صنعت کشور بردارد.
گشتا صنعت مشهد سعی نموده با ارائه دستگاههای با کیفیت و سرویس دهی و خدمات مطلوب، رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
اکنون در دومین دهه از فعالیت خود افتخار می کنیم که دستگاههای این شرکت در اقصی نقاط میهن عزیزمان و برخی از کشورهای همجوار در حال کار می باشد و اینک توانمندتر از گذشته و با محصولات متنوع تر، آماده ارائه خدمات به صنایع کشور می باشد.
در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه مشتریان محترم (شرکت ها و مؤسسات) و افرادی که با اعتماد خود به این مجموعه، ما را حمایت کردند، استدعا داریم که با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید.
مفتخر خواهیم شد تا در صورت امکان، دعوت ما را پذیرفته و اجازه فرمایید تا امکانات پذیرایی و بازدید شما را از کارخانه و نمایشگاه دائمی ماشین آلات این شرکت فراهم نماییم.

مدیریت و کارکنان شرکت امیدوارند در سال جاری افتخار خدمت رسانی به شما را داشته و توقعات شما را برآورده سازند. خدمت به جنابعالی مایه خرسندی ماست و با خوشحالی مشتاق شنیدن و پاسخگویی به سؤالات شما هستیم.