www.sanat.ir/golzeytoon

فراز راهبر صبا

روغن زیتون، فرابکر، روغن زیتون بکر درجه 1، روغن زیتون تصفیه شده

معرفی فراز راهبر صبا:
شرکت فراز راهبر صبا پس از بیش از یک دهه فعالیت و افتخار آفرینی در زمینه مواد غذایی و ارائه روغن زیتون به صورت عمده به تولید کنندگان معتبر داخلی، با هدف دوستی با طبیعت و تامین محصولات سالم غذایی با کیفیت برتر و با قیمت متناسب مصرف کنندگان در سرتاسر ایران، تولید انواع روغن زیتون را با برند گل زیتون در سال ۱۳۸۴آغاز نمود. روغن زیتون گل زیتون از مرغوب ترین زیتون های ... بیشتر

معرفی فراز راهبر صبا

  • فراز راهبر صبا
  • تلفن: 02188505140
  • آدرس: تهران، سهروردی شمالی، هویزه شرقی، خیابان سهند، پلاک 10 ، واحد 5 جنوبی


شرکت فراز راهبر صبا پس از بیش از یک دهه فعالیت و افتخار آفرینی در زمینه مواد غذایی و ارائه روغن زیتون به صورت عمده به تولید کنندگان معتبر داخلی، با هدف دوستی با طبیعت و تامین محصولات سالم غذایی با کیفیت برتر و با قیمت متناسب مصرف کنندگان در سرتاسر ایران، تولید انواع روغن زیتون را با برند گل زیتون در سال ۱۳۸۴آغاز نمود.

روغن زیتون گل زیتون از مرغوب ترین زیتون های دست چین شده حوزه مدیترانه مطابق با استاندردهای انجمن بین المللی روغن زیتون (IOOC) و استاندارد ۱۴۴۶ ایران تهیه گردیده است.روغن زیتون به دست آمده نتیجه تحقیقات و آزمایشات مختلف انجام گرفته بر روی انواع گوناگون میوه زیتون بر اساس پارامترهای کیفی متعدد از قبیل مرغوبیت، حاصلخیزی خاک، طعم، شرایط محیطی و جغرافیایی می باشد که در کشور عزیزمان بسته بندی می گردد.

گل زیتون ارائه دهنده سبد کامل محصولات روغن زیتون می باشد که در چندین درجه و کیفیت و بسته بندی های متنوع عرضه می شود.