www.sanat.ir/mersanafood

مرسانا عدالت

تولید و فرآوری و بسته بندی آجیل و خشکبار، حبوبات، زعفران، برنج،

معرفی مرسانا عدالت:
آجیل سرای عدالت در سال 1340 با نام تجاری فوق توسط حاج احمد پیروزه پور تاسیس گردید. ایده و نظر ایشان ارائه اجناس با کیفیت برتر و ممتاز و نازلترین قیمت و با توجه به سابقه طولانی موسس در سالهای قبل از تاسیس در خرید و فرآوری انواع آجیل به شهروندان و مشتریان داخلی و خارجی بوده و در حال حاضر نیز همان روش ادامه دارد. در سال 1390 با گذشت بیش از نیم قرن، اداره موسسه به فرزن... بیشتر

معرفی مرسانا عدالت

  • مرسانا عدالت
  • تلفن: 05135412200
  • آدرس: مشهد، شهرک صنعتی طوس، فاز 1، قطعه 130

آجیل سرای عدالت در سال 1340 با نام تجاری فوق توسط حاج احمد پیروزه پور تاسیس گردید. ایده و نظر ایشان ارائه اجناس با کیفیت برتر و ممتاز و نازلترین قیمت و با توجه به سابقه طولانی موسس در سالهای قبل از تاسیس در خرید و فرآوری انواع آجیل به شهروندان و مشتریان داخلی و خارجی بوده و در حال حاضر نیز همان روش ادامه دارد.

در سال 1390 با گذشت بیش از نیم قرن، اداره موسسه به فرزندان ایشان؛ علی، مهدی و امیرحسین پیروزه پور محول گردید که با یاری رهنمودهای پدر و با برخورداری از آخرین تکنولوژی روز این صنعت و جلب رضایت و تشویق دوستان و شهروندان و مشتریان گرامی، توانسته ایم یکی از بزرگترین و برترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان آجیل و خشکبار در ایران باشیم. هم اکنون مدیریت آجیل سرای عدالت بر عهده دکتر مهدی پیروزه پور می باشد.

با استفاده از این سایت شما می توانید انواع آجیل و خشکبار را بصورت آنلاین خریداری کرده و در مشهد با پیک رایگان تحویل بگیرید. هزینه ارسال پستی به سایر شهرها بر عهده خریدار می باشد.