www.sanat.ir

روغن کمپرسور اسکرو

روغن کمپرسور اسکرو، یک روان کننده برای این تجهیزات صنعتی است و نقش بسیار مهمی در عملکرد صحیح تمام قطعات و اجزای کمپرسور ایفا می کند. همانطور که خودروها برای عملکرد بهینه، به نوع مناسب و گرید خاصی از روغن ها و روانکارها نیاز دارند، کمپرسورهای هوا نیز باید از همین نوع روغن ها بهره ببرند. استفاده از روغن مناسب برای کمپرسور هوا به روش های مختلف، به نفع دستگاه خواهد بود؛ از جمله از مزایا می توان به کاهش مصرف انرژی، کاهش اصطکاک بین اجزای مختلف موتور و به حداکثر رساندن طول عمر کمپرسور اسکرو اشاره کرد. (منبع: https://pardis-sanat.ir/)

قیمت روغن کمپرسور اسکرو :  قیمت روغن کمپرسور اسکرو بستگی به برند و مشخصات فنی روغن دارد و متناسب با ویژگی های مربوطه تعیین می گردد.

زمان تعویض روغن کمپرسور اسکرو :  زمان تعویض به عواملی مختلف مثل ساعات کارکرد، محیط کاری و... وابسته است، اما به طور عادی، زمان تعویض روغن کمپرسور اسکرو، هر 1000 ساعت کار می باشد.

نوع روغن کمپرسور اسکرو : انواع مختلفی از روغن کمپرسور اسکرو در بازار موجود می باشد که بسیار مهم است روغن مصرفی دقیقا مربوط به کمپرسور مورد نظر باشد زیرا که در صورت استفاده از روغن با مشخصات فنی متفاوت، با عث خسارت به کمپرسور اسکرو می شود.

روغن کمپرسور اسکرو

روغن کمپرسور اسکرو

https://pardis-sanat.ir/screw-compressor-oil-and-l...

انواع روغن کمپرسور اسکرو

انواع روغن کمپرسور اسکرو

https://havapaya.com/روغن-کمپرسور-اسکرو/...