www.sanat.ir/patsco

پیام آوران طبیعت سبز

مشاور، طراح و سازنده انواع ساز ههای مدرن گلخانه ای

معرفی پیام آوران طبیعت سبز:
امروزه با توجه به نياز به بهره برداري بهينه از آب، خاك، نهاده ها و نيروي انساني در جهت رشد درآمد ناخالص ملي و تامين مواد غذايي جمعيت رو به رشد كشور استفاده از روش های نوین کشاورزی در زمینه احداث واحدهای صنعتی گلخانه اي، فارم های تولید قارچ و واحدهای تولید علوفه و سبزیجات به روش هیدروپونیک امری در خور نیاز و اجتناب ناپذير است. بكارگيري آخرين دانش و فن آوري روز دنيا ... بیشتر

معرفی پیام آوران طبیعت سبز

  • پیام آوران طبیعت سبز
  • تلفن: 05136666823
  • آدرس: مشهد، بزرگراه آسیایی، حد فاصل آزادی 58 و 60 ، مجتمع تجاری سپهر، واحد 264 و 265

امروزه با توجه به نياز به بهره برداري بهينه از آب، خاك، نهاده ها و نيروي انساني در جهت رشد درآمد ناخالص ملي و تامين مواد غذايي جمعيت رو به رشد كشور استفاده از روش های نوین کشاورزی در زمینه احداث واحدهای صنعتی گلخانه اي، فارم های تولید قارچ و واحدهای تولید علوفه و سبزیجات به روش هیدروپونیک امری در خور نیاز و اجتناب ناپذير است.

بكارگيري آخرين دانش و فن آوري روز دنيا همراه با يك برنامه ريزي جامع، فرانگر و امروزي ميتواند در تحقق اين امر تاثیر به سزایی داشته باشد.

آنچه مسلم است انواع مختلف سيستم هاي گلخانه اي وجود دارند كه لازم است پس از انجام مطالعات اوليه شرايط اقليمي محل احداث و نوع گياه در نظر گرفته شده جهت کشت، طراحی و اجرا شوند تا از هدر رفتن سرمايه و انرژي و تكرار تجارب ناموفق جلوگيري گردد.

شركت پيام آوران طبيعت سبز فعالیت غیر رسمی خود را از سال 1381 در قالب تولید محصولات گلخانه ای، مشاوره کشت و ساخت واحدهای گلخانه ای آغاز نموده و به صورت رسمی از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه ساخت سازه های مدرن گلخانه ای و فارم های پرورش قارچ گسترش داده است و توانسته با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص و با استفاده از نرم افزارهای کاربردی(AUTOCAD-ETABS - SAP2000)، اقدام به طراحی و ساخت سازه های گلخانه ای تحت مجوز ACM اسپانیا و همچنین تولید دیگر واحد های صنعتی کشاورزی نماید.

در ساخت كليه سازه هاي اين شركت از بهترين جنس لوله و پروفيل گالوانيزه استفاده گردیده و انواع اسکلت گلخانه و سالن های پرورش قارچ تماما به صورت اتصالات پيچ ومهره اي گالوانيزه می باشد .