www.sanat.ir/perarinfood

پک تین

تولیدکننده انواع کره بادام زمینی، کنجد، پسته و فندق و انواع پوره

معرفی پک تین:
کشور عزیزمان ایران با داشتن کشتزارهای مستعد برای تولید انواع محصولات کشاورزی و آب و هوایی کاملاً مساعد، این توان را دارد که با استفاده از نیروی انسانی مجرب و متخصص جایگاه ویژه‌ای را در عرصه تجارت بین‌الملل به خود اختصاص دهد. گروه تولیدی پک تین با اعتقاد به توان سرزمین خود و با استفاده از نیروی انسانی متخصص و متعهد در سال 1369 فعالیت خود در صنعت تولید مواد غذایی را ... بیشتر

معرفی پک تین

  • پک تین
  • تلفن: 05137285263
  • آدرس: مشهد، خیابان آبکوه،خیابان عطار، پلاک 368 ، واحد 1

کشور عزیزمان ایران با داشتن کشتزارهای مستعد برای تولید انواع محصولات کشاورزی و آب و هوایی کاملاً مساعد، این توان را دارد که با استفاده از نیروی انسانی مجرب و متخصص جایگاه ویژه‌ای را در عرصه تجارت بین‌الملل به خود اختصاص دهد.

گروه تولیدی پک تین با اعتقاد به توان سرزمین خود و با استفاده از نیروی انسانی متخصص و متعهد در سال 1369 فعالیت خود در صنعت تولید مواد غذایی را با تولید انواع کره بادام زمینی آغاز نمود. تولید انواع کره بادام زمینی ساده و کروچی با بالاترین سطح کیفیت و کره بادام زمینی بدون شکر و نمک برای اولین بار در جهان، برگ زرینی از افتخارات گروه تولیدی پک تین در این دوره است.

این شرکت در سال 1376 خط تولید انواع پوره میوه و سبزیجات را با استفاده از ماشین‌آلات آلمانی و سوئیسی راه‌اندازی و انواع پوره هلو، آلو، سیب، مخلوط هویج و برنج و گلابی را با نام تجاری پرارین تولید و به بازار عرض نمود. پرارین با هدف نزدیکی هر چه بیشتر به ذائقه ایرانی کره بادام زمینی با کرم کاکائو را در سال 1389 و کره کنجد را در سال 1394 به سبد محصولات خود اضافه نمود تا بار دیگر بر آرمان ایرانی بودن خود تاکید نماید.

البته پرارین در این راه تنها نبوده است و دریافت تاییدیه‌ها و گواهینامه‌های متعدد، از جمله تاییدیه انجمن حمایت از بیماران دیابتی کشور، گواهینامه انجمن حمایت از بیماران سلیاک، گواهینامه ایمنی و سلامت مواد غذایی ISO 2005:22000 و… خود نشانه‌ای دیگر از تعهد این شرکت به جلب اعتماد و رضایت مصرف کنندگان محترم می‌باشد.