www.sanat.ir/pooladpooyesh

قطعات پلاستیک پولاد پویش

تولیدکننده انواع پریفرم بطریPETو ظروف بسته بندیIML

معرفی قطعات پلاستیک پولاد پویش:
شرکت پولاد پویش از مجموعه گروه صنعتی پولاد، از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پریفرم PET آغاز نمود. این واحد با راه اندازی و تجهیز خطوط تولید با ماشین آلات، قالب ها و تجهیزات پیشرفته و روز دنیا و همچنین با بهره گیری از تجربیات پیشین خود در ساخت دستگاه های تزریق پلاستیک، هم اکنون یکی از تولید کنندگان موفق در زمینه تولید پریفرم می باشد. توسعه کیفی با بهره م... بیشتر

معرفی قطعات پلاستیک پولاد پویش

  • قطعات پلاستیک پولاد پویش
  • تلفن: 02177333337
  • آدرس: تهران، تهرانپارس، انتهای بلوار ناهیدی (جشنواره،) خیابان میوه، کوچه صبوری، پلاک 2

شرکت پولاد پویش از مجموعه گروه صنعتی پولاد، از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پریفرم PET آغاز نمود. این واحد با راه اندازی و تجهیز خطوط تولید با ماشین آلات، قالب ها و تجهیزات پیشرفته و روز دنیا و همچنین با بهره گیری از تجربیات پیشین خود در ساخت دستگاه های تزریق پلاستیک، هم اکنون یکی از تولید کنندگان موفق در زمینه تولید پریفرم می باشد. توسعه کیفی با بهره مندی از استانداردهای بالا و کارآمد در زمینه تولید به همراه توسعه کمی این مجموعه با افزایش تعداد خطوط تولید و همگامی با تکنولوژی های نوین دنیا و نیازهای روز صنعت داخلی خط مشی این سازمان در این سالها بوده است.
با این نگرش و با هدف ارتقای صنعت بسته بندی کشور این شرکت ظروف با امکان برچسب زنی در قالب (IML) را نیز به لیست محصولات خود اضافه کرده است.

محصولات تولیدی این شرکت شامل انواع پریفرم بطری PET در دهانه و اوزان مختلف، با ظرفیت تولید بیش از دو میلیون قطعه در شبانه روز، انواع درب و دستگیره بطری و همچنین انواع ظروف IML می باشد.

تولید ظروف IML شرکت پولادپویش از ابتدای سال ۱۳۹۳ پس از مدت ها تحقیق و نیازسنجی بازار بسته بندی آغاز گردید. این ظروف با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات رباتیک ساخت اروپا و همچنین با بهره گیری از پشتوانه فنی – مهندسی قوی و نیروی مجرب انسانی در حال تولید می باشند. همکاری با شرکت های معظم لبنیاتی کشور نظیر کاله، هراز، دایتی، پاک، پگاه، می ماس و نیز صادرات این محصولات به کشورهای همسایه نشان گر عملکرد صحیح و کیفیت متمایز محصولات این شرکت در تولید ظروف IML از آغاز فعالیت خود می باشد.

طرح توسعه شرکت پولادپویش در مکان جدید کارخانه واقع در شهرک صنعتی پرند به مساحت ۲۰ هزار متر مربع با ظرفیت ۸۰ دستگاه تزریق برای تولید در حال اجراست که از ابتدای سال ۱۳۹۵ فاز جدید آغاز به فعالیت خواهد نمود. این امر به ما این امکان را خواهد داد تا با شناسایی ظرفیت های جدید در صنعت بسته بندی براساس نیاز بازار و مشتریان خود تنوع سبد محصولات تولیدی خود را همچنان افزایش دهیم.