www.sanat.ir/riidco

نخ تاير

نخ

معرفی نخ تاير:
شرکت سرمايه گذاري و توسعه صنايع لاستيک با مسئوليت محدود در تاريخ 1375/7/3 داير و در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسيد و در تاريخ 1376/6/30 به بخش خصوصي پيوست. دفتر مرکزي شرکت در شهر تهران واقع بوده و کارخانه آن با نام مجتمع توليدي نخ تاير صبا به مساحتي حدود 400 هزار متر مربع در کيلومتر 15 آزاد راه زنجان- تهران مستقر مي باشد . این شرکت توليد رسمي خود را در نيمه دوم 1382 ... بیشتر

معرفی نخ تاير

  • نخ تاير
  • تلفن: 02188531446
  • آدرس: زنجان . كيلومتر 15 آزاد راه زنجان تهران

شرکت سرمايه گذاري و توسعه صنايع لاستيک با مسئوليت محدود در تاريخ 1375/7/3 داير و در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسيد و در تاريخ 1376/6/30 به بخش خصوصي پيوست. دفتر مرکزي شرکت در شهر تهران واقع بوده و کارخانه آن با نام مجتمع توليدي نخ تاير صبا به مساحتي حدود 400 هزار متر مربع در کيلومتر 15 آزاد راه زنجان- تهران مستقر مي باشد .

این شرکت توليد رسمي خود را در نيمه دوم 1382 آغاز کرد . تکنولوژي شرکت با ظرفيت اسمي توليد 15،000 تن فابريک ديپ شده در سال از نخ نايلون 6 و 6،6 و نيز فابريک ديپ شده پلي استر از مرحله تاب و بافت به بعد، از شرکت زيمر آلمان، که يکي از عظيم ترين و معتبرترين دارندگان دانش فني در جهان، صاحب تکنولوژي و سازنده ماشين آلات اين صنعت مي باشد، خريداري شده است .

مجتمع نخ تاير صبا با ماموريت توليد منسوج استخوانبندي تاير از جنس نايلون 6 و 6،6 براي کليه تايرهاي سواري و باري، بزرگترين توليد کننده اين محصولات در منطقه بوده و تنها کارخانه اي است که چرخه کامل فرآيند توليد نخ تاير را دارا مي باشد.

با توجه به فرصت های بازار و ظرفیت های موجود ، محصولات دیگری از قبیل فابریک منجید ، فابریک تسمه نقاله ، تور ماهیگیری ، نخ یارن (BTY ) و چیپس نیز در تولیدات این مجتمع قرار دارد . همچنین اخیرا موفق به تولید محصول جدید کامپوزیت صنعتی (GF ) در مقیاس انبوه شده و در سبد محصولات این شرکت ثبت گردیده است .

این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و رعایت اصول مشتری مداری سهم عمده بازار داخلی این محصولات را در اختیار داشته و علاوه بر آن در سابقه فعالیت خود صادرات به کشورهای آسیایی ، اروپایی و آفرقای شمالی را هم در کارنامه خود دارد .

موفقیت ها و افتخارات کسب شده در سطح استانی و کشوری از جمله دریافت تندیس صادرکننده نمونه استان ، واحد نمونه کیفی و تولیدی استان ، اخذ تقدیر نامه در سطح دو ستاره از جایزه ملی بهره وری و اخذ گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده از جمله موفقیت ها و افتخارات کسب شده این شرکت می باشد .