www.sanat.ir/sanatmoshaver

فنی مهندسی صنعت مشاور اس

تجهیزات بازرسی جوش,صنعت مشاور اسپادان,استارمنز,اسپری PT&MT,تجهیز

معرفی فنی مهندسی صنعت مشاور اس:
شرکت فنی مهندسی صنعت مشاور اسپادان با هدف ارتقاء سطح علمی صنعتگران و افزایش کیفیت محصولات تولیدی واحد های صنعتی شروع به فعالیت نموده است. همچنین این مجموعه با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه آموزش، اجرای پروژه و تامین تجهیزات و مواد مصرفی در حوزه بازرسی فنی و آزمون های غیر مخرب به واحدهای صنعتی اقدام به تشکیل کارگروهی متشکل از مشاوران صنعتی در کنار متخصصان سطح 3 در ا... بیشتر

معرفی فنی مهندسی صنعت مشاور اس

  • فنی مهندسی صنعت مشاور اس
  • تلفن: 031-3673671
  • آدرس: اصفهان خیابان هزار جریب ابتدای کوی امام جعفر صادق مجتمع پردیس ورودی هفت واحد 1

شرکت فنی مهندسی صنعت مشاور اسپادان با هدف ارتقاء سطح علمی صنعتگران و افزایش کیفیت محصولات تولیدی واحد های صنعتی شروع به فعالیت نموده است. همچنین این مجموعه با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه آموزش، اجرای پروژه و تامین تجهیزات و مواد مصرفی در حوزه بازرسی فنی و آزمون های غیر مخرب به واحدهای صنعتی اقدام به تشکیل کارگروهی متشکل از مشاوران صنعتی در کنار متخصصان سطح 3 در این زمینه با عنوان "جامعه مشاوران صنعت" نمود و هم اکنون مفتخر است با بهره گیری از کادری مجرب در صنایع مختلف امکان ارائه مشاوره های فنی تخصصی به اغلب واحدهای صنعتی را دارا می باشد. در این راستا شرکت فنی مهندسی صنعت مشاور متناسب با درخواست هر واحد صنعتی اقدام به تشکیل کارگروه تخصصی مرتبط نموده و با برگزاری جلسات با حضور کارشناسان طرفین در جهت رفع مشکلات و مسائل آن مجموعه تمامی همت، دانش و تجربه خود را به کار خواهد گرفت.
این شرکت همچنین مفتخر است در کنار فعالیت های صنعتی خود اقدام به برقراری تعامل و همکاری با شرکت ها و موسسات معتبر بین المللی نموده و عضویت انجمن های علمی نظیر انجمن ASNT و نمایندگی رسمی شرکت های شناخته شده و فعال در اتحادیه اروپا نظیر STARMANS ، NDT ITALIANA ، و موسسه آموزشی-تحقیقاتی SIMULA را اخذ نموده است.