www.sanat.ir/shamanafood

شامانا

سالاد الویه، مرغ، بوقلمون، کالباس، فلافل 500 و 1000 و 2000 گرمی،

معرفی شامانا:
صنایع غذایی شامانا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ با هدف تامین نیاز افراد جامعه به غذای سالم و بهداشتی در دنیای پر مشغله ی امروز آغاز نموده است. بهره گیری از متخصصین مجرب و همچنین استفاده از تکنولوژی روز دنیا، جهت نیل به اهداف شرکت و پیشبرد استراتژی مشتری محور و کسب حداکثر رضایتمندی مشتریان، سرلوحه ی فعالیت های ما می باشد. صنایع غذایی شامانا از بسته بندی اتوماتیک با تکنو... بیشتر

معرفی شامانا

  • شامانا
  • تلفن: 02166816629
  • آدرس: تهران، بزرگراه فتح، فتح 29 ، نبش سوم غربی، پلاک 1/1

صنایع غذایی شامانا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ با هدف تامین نیاز افراد جامعه به غذای سالم و بهداشتی در دنیای پر مشغله ی امروز آغاز نموده است.
بهره گیری از متخصصین مجرب و همچنین استفاده از تکنولوژی روز دنیا، جهت نیل به اهداف شرکت و پیشبرد استراتژی مشتری محور و کسب حداکثر رضایتمندی مشتریان، سرلوحه ی فعالیت های ما می باشد.
صنایع غذایی شامانا از بسته بندی اتوماتیک با تکنولوژی Form-Fill-Seal و تحت سیستم اتمسفر کنترل شده برای حداکثر زمان ماندگاری و حفظ طعم و خواص ارگانولپتیکی طبیعی محصولات خود بهره گیری نموده است.
تولید انواع سالاد الویه ، سالاد ماکارونی ، انواع ساندویچ های سرد ، انواع خوراک ها و همچنین فلافل آماده ی مصرف، بخشی از فعالیت های این شرکت جهت رفع نیازغذایی میهن عزیزمان ایران و همچنین بازارهای مصرف خارجی می باشد.