www.sanat.ir/snowpars

شرکت سنوپارس

تولید انواع بکهولودر

معرفی شرکت سنوپارس:
شرکت سنوپارس در سال 1362 با پروانه بهره برداری تولید 1500 دستگاه انواع بکهولودرهای کشویی صنعتی و کانال کن موتوری ،فرانت لودرهای جلو تراکتور از 75 اسب بخار،بیل مکانیکی عقب تراکتور و روتیواتور با کاربری عمومی در بخشهای صنعت ،معدن ،عمران ،کشاورزی و گروه خدمات شهری تاسیس گردید. شرکت سنو پارس بزرگترین واحد بخش خصوصی در زمینه تولید بکهولودر در ایران و صنعتگر نمونه کشور در ... بیشتر

معرفی شرکت سنوپارس

  • شرکت سنوپارس
  • تلفن: 66013931-021
  • آدرس: خیابان آزادی - جنب دانشگاه صنعتی شریف - پلاک 477 (نبش کوچه شهید ابوالفضل قدیر، پلاک 2)

شرکت سنوپارس در سال 1362 با پروانه بهره برداری تولید 1500 دستگاه انواع بکهولودرهای کشویی صنعتی و کانال کن موتوری ،فرانت لودرهای جلو تراکتور از 75 اسب بخار،بیل مکانیکی عقب تراکتور و روتیواتور با کاربری عمومی در بخشهای صنعت ،معدن ،عمران ،کشاورزی و گروه خدمات شهری تاسیس گردید.
شرکت سنو پارس بزرگترین واحد بخش خصوصی در زمینه تولید بکهولودر در ایران و صنعتگر نمونه کشور در سال 1376 بوده و دارای ثبت اختراع مینی بکهو به شماره 960 می‌باشد.
این شرکت با کارخانه ای به وسعت 25000 متر مربع در شهرستان تفت در استان یزد افتخار آن را داشته است که انواع بکهولودر با طرح های مختلف به بازار عرضه نماید این شرکت طی 5 سال گذشته توانسته است با عرضه 1300 دستگاه انواع ماشین آلات راه سازی، عمرانی و بیش از 4000 دستگاه انواع بکهولودر به افراد حقیقی و سازمان هایی به شرح ذیل نقش ویژه خود را در این عرصه به نمایش بگذارد :
بانک جهانی، وزارتخانه های نفت، نیرو، دفاع، راه و شهرسازی،سپاه و شرکت های وابسته آن، وزارت کشور(سازمان شهرداریها )– استانداریها (مدیریت بحران)، جهاد کشاورزی، بازرگانی و شرکتهای آب و فاضلاب، ملی گاز، بازرگانی تراکتورسازی، سازمان غله کشور، مراکز تهیه و توزیع، شهرداری و بخش خصوصی سالیان متمادی از تولیدات و بکهولودر های این شرکت استفاده می نمایند.
شرکت سنو پارس معادل 10 درصد از مواد اولیه و قطعات مورد نیاز خود را از طریق شرکت های معتبر تولید کننده از کشورهای انگلستان، اسپانیا، ایتالیا و ترکیه تامین می نماید.
ثمره بیش از 30 سال تحقیق، نوآوری، تلاش مستمر و تجارب ارزنده تولید 16 مدل انواع ماشین آلات کشاورزی و راه سازی در کنار بهره گیری از دانش روز و تکنولوژی پیشرفته دنیا در این زمینه، منجر به طراحی و تولید بکهولودر SP PRO-250 Zگردیده است.این محصول با بهترین عملکرد و بالاترین میزان بهره وری باعث ایجاد تفاوت درمیان محصولات موجود در بازار شده است.
شرکت سنوپارس موفق به اخذ گواهینامه های ذیل از شرکت TUV آلمان گردیده است:
ISO10668:2010 (نثبیت برند شرکت سنوپارس) ، ISO9001 : 2008 (سیستم های مدیریت)
ISO10002:2010 ( رضایتمندی و رسیدگی به مشکلات مشتری)، ISO10004 : 2010 (پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتری)
این شرکت با بیش از 60 نمایندگی فعال در سراسر کشور، نسبت به عرضه محصولات اقدام می نماید.
با تحقق فروش و افزایش مشتریان جدید به خانواده بزرگ سنوپارس، رسالت حفظ و نگهداری ایشان بعهده واحد خدمات پس از فروش می باشد که با ایجاد ساختار مناسب نسبت به ارائه فراگیر خدمات گارانتی و وارانتی در اقصی نقاط کشور اقدام نماید.
جهت تحقق اهداف عالیه خدمات رسانی، شرکت سنوپارس با راه اندازی واحد خدمات پس از فروش همواره سعی در بهبود عملکرد و افزایش کیفیت خدمات داشته و در سال 1394 در میان 30 شرکت تولیدی و بازرگانی فعال در صنعت ماشین آلات توانسته است یکی از 3 رتبه اول را کسب نماید. اخذ لوح زرین حمایت از حقوق مصرف کننده از جمله افتخارات شرکت سنوپارس می باشد.
جهت پاسخگو یی سریع به متقاضیان دریافت خدمات، واحد پاسخگو یی به مشتریان (call center) مجهز به نرم افزار خدمات پس از فروش و CRM برای ثبت و پیگیری تقاضای مشتریان راه اندازی گردیده است.کلیه امور مشتریان ثبت و رسیدگی شده و با اعزام اکیپ خدمات، اقدامات لازم صورت می پذیرد.
شرکت سنوپارس جهت پاسخگویی مناسب به نیازهای تعمیراتی مشتریان عزیز از نیروهای مجرب آموزش دیده و حرفه ای، تجهیزات فنی، دستگاه های تشخیص عیب استاندارد و مدرن بهره می گیرد.
پشتیبانی فنی ماشین آلات نیازمند نیروی انسانی کارآمد و تحصیل کرده، آموزش تخصصی کارکنان، گروه های تخصصی تعمیرات، انبارش قطعات به میزان لازم، قطعات یدکی اصلی، تعمیرگاه تخصصی و تدارک مرکز پیام مشتر ان می باشد. کلیه این ملزومات در شرکت سنوپارس و نمایندگی های سراسر کشور فراهم شده تا با تمام توان آماده امداد رسانی به مشتریان عزیز باشند. تعمیرگاه مرکزی دارای سه سایت مجهز به تمامی ابزار آلات عمومی و تخصصی جهت تعمیرات کلیه ماشین آلات می باشد.
شرکت سنوپارس با راه اندازی واحد تامین و فروش قطعات یدکی، ضمن تعیین اهداف و استراتژی هایی به شرح ذیل، بصورت مجدانه درصدد تامین نیاز و پشتیبانی کامل از مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن میباشد.
• توزیع قطعات اصلی و با کیفیت
• ارائه قیمت های رقابتی قطعات
• برنامه ریزی جهت تقویت انبار و انبارش حجم مناسبی از قطعات جهت پشتیبانی از مشتریان
• ارسال قطعات به اقصی نقاط کشور در کمتر از 48 ساعت

واحد آموزش نیز با استفاده از اساتید مجرب داخل و خارج از شرکت و مجهز به تمامی وسایل و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی جهت آموزش حضوری و غیرحضوری آنلاین آماده می باشد.