www.sanat.ir

:: معرفی بتن آلوکا [برترین تولیدکننده بلوک سبک پوکه ای در ایران] ::


قیمت انواع بلوک سبک آلوکا

بتن آلوکا، تولیدکننده بنام انواع بلوک های سیمانی سبک در ایران است، بلوک های آلوکا از دیوارهای پیرامونی و تیغه چینی داخلی ساختمان ها گرفته تا دیوارچینی سوله های بزرگ و حصارکشی باغات استفاده می شوند.این بلوک ها به دلیل مشخصه های منحصر بفرد خود، جز بهترین بلوک های ایران هستند و به کل ایران ارسال می شوند.

بلوک آلوکا یک بلوک خالص معدنی است و بدلیل مزیت های فراوان خود از جمله ضد آب بودن، غیرقابل اشتعال بودن، عایق صوتی بالا، مقاومت بالا در برابر بلایای طبیعی از جمله باد، باران، زلزله و... کاربرد فراوانی و فروش بالایی برای خود ثبت کرده است.

مواد تشکیل دهنده بلوک سبک آلوکا، پوکه سفید تبریز + آب و سیمان می باشد و هیچ افزودنی دیگری ندارد. پوکه معدنی یک تف آتشفشانی است و همانطور که اسمش پیداست یک ماده طبیعی عایق صوت، حرارت و آب است، این ماده معدنی با ارزش، با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین بلوک های سبک را به جامعه ساخت و ساز ارائه می کند.

بلوک های موجود در بازار ساختمان سازی، براساس قیمت، کیفیت، تعداد جداره ها، مواد تشکیل دهنده، وزن، ابعاد، سایز و کاربرد از هم متمایز می شوند. این که استفاده از بلوک سبک پوکه ای در ساختمان سازی فراگیر شده است، تصادفی نیست و به دلیل برآورده کردن تمام مشخصه های لازم در حد تعادل و استاندارد بوده است.

بتن آلوکا برای تمام محصولات خود علامت استاندارد ایران اخذ کرده است و این برگه ی استاندارد برای همه مشتریان، قبل از خرید بلوک سیمانی سبک قابل استعلام و دیدن می باشد.

بلوک دیواری سبک آلوکا در انواع دو جداره، سه جداره و چهار جداره تولید می شود و به دلیل داشتن مزیت نر و مادگی، بلوک ها به صورت کشویی به هم چفت می شوند و برای نصب می توان از چسب بلوک یا همان ملات سیمانی در مقدار کم استفاده نمود.

آشنایی با بتن آلوکا

بتن آلوکا از تولیدکنندگان قدیمی و شناخته شده ی انواع بلوک سیمانی سبک در ایران است، انواع بلوک آلوکا، همگی بلوک های سبک پومیسی هستند که تولید شده با پوکه سفید تبریز که ماده معدنی مختص خود تبریز و خطه ی آذربایجان است می باشد.

بلوک های آلوکا در تبریز، تهران و سایر نمایندگی های معتبر در ایران، تولید و بفروش می رسند. منتها مجموعه و کارخانه اصلی در تبریز قرار گرفته است، چرا که پوکه معدنی از این شهر به کل ایران ارسال می شود و هر تولیدکننده ی دیگری مجبور است از تبریز، پوکه ی لازم را خریداری نماید.

چون همه ی تولیدکنندگان از هر جای ایران از تبریز پوکه می خرند، به همین خاطر بلوک های پوکه ای تبریز، بهترین نوع بلوک سبک هستند تا حدی که علاوه بر خود بلوک، حتی عکس های بلوک های آلوکا نیز، عکس انتخابی برای تبلیغ سایر تولیدکنندگان برتر بلوک ایران شده است.

بتن آلوکا به وفور شاهد سوءاستفاده از گواهی استاندارد، عکس های بلوک و حتی نمونه های بلوک خود توسط مجموعه های دیگر بوده است و این موارد تنها مرجع بودن بلوک آلوکا را به اثبات می رساند.

بلوک سبک آلوکا تولید شده با دستگاه پیوسینگ اتوماتیک و تحت پرس بالا می باشد و کمتر تولیدکننده ای در ایران دارای این خط تولید مجهز می باشد. این بلوک ها کاملا مکانیزه تولید می شوند و حمل آنها توسط لیفتراک به قفسه ها و از آنجا برای تسمه کشی و پالت و بسته بندی، انجام می شود.

کارخانه ی مرکزی آلوکا در تبریز قرار گرفته است تا علاوه بر دسترسی به بهترین پوکه برای تولید، بتواند بهترین بلوک ها را با کمترین قیمت نسبت به سایر تولیدکنندگان عرضه نماید، طوری که حتی با کرایه کمی بالاتر، باز هم اختلاف قیمت چشمگیری را مشاهده خواهید کرد.

بلوک های آلوکا به دلایل سبک سازی ساختمان، سهولت استفاده، چفتی بودن، وزن سبک، داشتن گواهی استاندارد، ابعاد متنوع کاربردی، مقاومت بالا، کیفیت درجه یک، کارایی بالا و قیمت مناسب مورد استقبال فراگیر عموم در ساختمان سازی شهرهای مختلف ایران، مخصوصا در تهران شده است.

لیست قیمت بلوک سبک آلوکا

قیمت بلوک آلوکا براساس ابعاد و تعداد جداره های بلوک فرق می کند و الا، اساس و پایه همه بلوک ها یکی است و همگی ملات سبک یکسانی دارند و از شرایط و خط تولید برابری برخوردارند. یعنی کیفیت همه ی بلوک های آلوکا در حد فوق مطلوب و تضمینی می باشد و چیزی که فرق می کند ابعاد درخواستی بلوک است.

بلوک سبک آلوکا در هر ابعاد دلخواهی قابل سفارش و خرید است، منتها خود مجموعه، تولید ثابت یکسری از سایزهای استاندارد را برای مصارف مشخص در برنامه روزانه ی خود دارد که این ابعاد همیشه در تیراژ بالا موجود می باشند.

قیمت بلوک های آلوکا در کارخانه برای تمام شهرهای ایران یکسان است اما کرایه حمل فرق می کند و هزینه بسته بندی و... جداگانه با مشتری صحبت می شود. قیمت روز بلوک های آلوکا در سایت این مجموعه به آدرسی که در انتهای مطلب ذکر شده، برای ابعاد مختلف، در کارخانه به همراه مشخصات و عکس ها در یک جدول زیبا لیست شده است.

انواع ابعاد بلوک سبک آلوکا

انواع ابعاد بلوک سبک آلوکا

ابعاد بلوک آلوکا در 4 نوع پرکاربرد 7 سانتی، 10 سانتی، 15 سانتی و 20 سانتی می باشد. سایر ابعاد نیز قابل سفارش می باشد، منتها این چهار سایز بلوک با تعداد جداره های مختلف، ثابت و پرمصرف هستند. کاربرد و مشخصات آنها به شرح زیر است:

  1. بلوک 7 سانتی با ابعاد 40*20*7 و با وزن 3.5 کیلوگرم، کم عرض ترین بلوک آلوکا است که برای تیغه های داخلی ساختمان ها و هر دیواری که نیاز به عرض کم دارد، خرید می شود.
  2. بلوک 10 سانتی با ابعاد 40*20*10 و با وزن 5.5 کیلوگرم، به عنوان بلوک دو کاره برای دیوارهای داخلی و خارجی عمل می کند.
  3. بلوک 15 سانتی با ابعاد 40*20*15 و با وزن 8 کیلوگرم، پرفروش ترین بلوک ساختمانی است که در همه ی دیوارچینی ها از چاله آسانسور، دیوارهای داخلی و بیرونی، راه پله ها، حصارکشی و...به کار بسته می شود.
  4. بلوک سیمانی 20 سانتی با ابعاد 40*20*20 یک بلوک مناسب برای دیوارهای بیرونی و ساخت و سازهای حساس به آتش‌سوزی و عایق بودن است. قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 قدری بالاتر از بقیه بلوک ها است اما ارزش خرید دارد.

تعداد جداره بلوک سبک آلوکا

تعداد جداره های یک بلوک، تعیین کننده میزان عایق حرارتی یا صوتی بودن و میزان مقاومت آن است. انواع بلوک دیواری سبک آلوکا براساس تعداد جداره به شرح زیر است:

1-بلوک سبک دو جداره آلوکا

بلوک دوجداره دارای دو دیواره ی گوشتی می باشد و در ابعاد 7 و 10 سانتی قابل تولید و موجود است. این بلوک فقط برای تیغه چینی و دیوارچینی داخلی ساختمان ها مناسب است و با عرض نازک خود از اتلاف فضای داخلی بنا جلوگیره می کند.

2- بلوک سه جداره آلوکا

بلوک سه جداره آلوکا، پرفروش ترین و بهترین بلوک در حال حاضر ساختمان سازی است، این بلوک که در سه ابعاد مهم سه جداره 10 سانتی، بلوک سه جداره 15 سانتی و بلوک 3 جداره 20 سانتی تولید می شود.

بلوک سه جداره سبک، دارای سه دیواره ی گوشتی می باشد و عموما برای دیوارهای پیرامونی، دیوار آسانسور و در موارد اندکی چون بلوک 10 سانتی سه جداره، برای تیغه های داخلی ساختمان ها خرید می شود.

3- بلوک چهار جداره آلوکا

بلوک چهار جداره سبک با 4 دیواره ی گوشتی به عنوان عایق ترین، بزرگترین، بهترین و حتی گرانترین بلوک ساختمانی شناخته می شود. بلوک 4 جداره در ابعاد 15 سانت و 20 سانت تولید می شود و موجود است. این بلوک برای دیوارهای بیرونی ساختمان ها، سالن ها و سوله هایی با ارتفاع زیاد و حساس از لحاظ ایمنی، حصارکشی و... خرید می شود.

غیر از این دسته بندی، بلوک های آلوکا در انواع نیمه سبک، فوق سبک و در رنگ های مختلف تولید و عرضه می شود. همچنین مجموعه بتن آلوکا به عنوان یکی از مصالح فروشان پرسابقه و قدیمی ایران، در زمینه فروش والپست، گچ عایق، چسب بلوک، سیمان، گچ و خاک، دیوار پیش ساخته و… نیز فعالیت دارد.

می توانید با مراجعه به وب سایت بتن آلوکا، بیشتر با خدمات آنها آشنا شوید و از مشاوره های رایگانشان بهره‌مند شوید.


دیگر مطالب ویژه

آرون تهویه بهترین شرکت هواساز هایژنیک اتاق تمیز    پنل اس ام اس رایگان سیگنال: ابزار موثر برای بازاریابی پیامکی چجوری بفهمیم دوربین مدار بسته ضبط می کند یا نه بهترین مارک موتور برق در سال 1403 آینده‌نگری به سبکِ آموزش حرفه‌ای برق صنعتی ماهر چگونه تکنسین فنی شویم؟ شما روش های بازیافت محصولات استیل را میدانید؟ مهم‌ترین ویژگی‌های یک موتوربرق خوب راهنمای خرید اگزاست فن و هواکش صنعتی از شرکت هوای پاک آماج راهکار پیاده سازی فرم نظرسنجی در بستر اتوماسیون کسب و کار فراگستر چسب سیلیکون را از کجا بخریم؟ موثرترین راهکارهای درمانی برای فشارخون بالا کوییک کوپلینگ چیست و چه کاربردی دارد؟ همه ی آنچه که باید درباره عایق الاستومری بدانید  تحول هوشمندانه در بسته ‌بندی، ماشین‌ آلاتی برای افزایش بهره‌وری تکنولوژی‌ های پیشرفته در تولید لوله‌ های ضد خوردگی: نوآوری‌ها و مزایا راهنمای خرید موتور برق مناسب کولر گازی بررسی دلایل کم بودن فشار آب دریچه کولر مطبخ آرا پیشرو در صنعت تجهیزات پخت الیاف طبیعی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو 1403 تهران 5PL چیست؟ و چگونه شما را به موفق ترین تاجر یک صنعت تبدیل میکند؟ فرآیند اسمز معکوس و کاربرد آن در تصفیه آب راهنمای انتخاب بهترین فلومتر برای صنایع مختلف معرفی انواع رزین و کاربرد آن‌ها قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی طراحی و ساخت داک لولر به چه صورتی انجام می پذیرد؟ بررسی قوانین لوله کشی آب و گاز و فاضلاب انواع منبع تغذیه استابلایزرها فلومتر چیست؟ راهنمای خرید و انتخاب بلبرینگ معرفی بتن آلوکا [برترین تولیدکننده بلوک سبک پوکه ای در ایران] انواع تیغه فرز چیست؟ مکان های مناسب برای نورپردازی با چراغ خطی شرکت دانش بنیان ثمر پیشرو در تولید کوره‌های القایی کوچک رول فوم چیست؟ انواع رول فوم + کاربرد رول فوم در صنایع مختلف جاهای دیدنی اطراف تهران؛ مکان‌های دنج و خلوت اطراف تهران قیمت لوله پلی اتیلن را چطور به دست آوریم؟ + ابزار قیمت دهی آنلاین سازه های متحرک و معماری مدرن بهترین قیمت گرافیت کم سولفور در تهران! سبد کابل چیست و انواع سبد کابل یا سینی مش زاهدان شهری که جور دیگر باید دید به دنبال راه حلی برای استفاده از استخر در تمام طول سال هستید؟ قیمت هتل مجلل درویشی در زمستان تولید و ساخت تابلو برق انواع ورق سیاه کدامند و چه قیمتی دارند؟ شرکت احسان کمپرسور بهترین انتخاب برای درب پارکینگ اتوماتیک کدام است؟

لیست کامل